תקנון האתר

 

*בכל מקום בתקנון זה שיש שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.

כללי 
אתר ג'ינג'י הינו אתר המוכר מוצרים דרך האינטרנט בבעלות החברה "אתי קו אחזקות (2005) בע"מ".

המכירה נעשית הן אונליין באתר והן טלפונית. גלישה באתר ו/או רכישת המוצרים בו, מהווה הסכמתו של הלקוח לתקנון ולנהוג לפיו. אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הינך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר. 

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא, שיעשה על ידי הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ומהוות בסיס משפטי בין הלקוח לאתר.

 

הליך הרכישה
רכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצרים אותם הינך מעוניין לרכוש. למלא את פרטיך המלאים, יש להקפיד על מסירת פרטים מדויקים אחרת לא נוכל להבטיח את מימוש ההזמנה. בשלב האחרון והסופי תידרש לתשלום, באמצעות כרטיס אשראי (מאסטרקארד או ויזה בלבד) או פייפאל.

למען הסר ספק, מייל הנשלח ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע רכישה ואינו מחייב את האתר. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת המצאות הפריטים במלאי ואישור מחברת האשראי בנוגע לתשלום. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי יקבל הלקוח יעודכן בהתאם, על מנת שיוכל להסדיר תשלום להשלמת הזמנה.אספקה והובלת המוצרים 
האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיו"ב. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח. זמני אספקת המוצרים המצוינים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג). חשוב לציין שבכל רכישה, הלקוחות יקבלו את המוצר שרכשו לפי התיאור שלו באתר, במידה ולא קיבלו את המוצר שהזמינו קיבלו הלקוחות את כספם חזרה .

 

שירות לקוחות  
שירות הלקוחות פעיל בימים א-ה בין השעות 10:00-14:00.

שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני שכתובתו info@jin-g.co.il או בטלפון מספר 0542460880. נעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה תוך 48 שעות. 

לקוח רשאי לבצע הזמנות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן: הלקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין (מתחת לגיל 18) או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יצורף אישור האפוטרופוס בכתב הלקוח הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו"ל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי הלקוח הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל.

 

משלוחים 

השילוח מתבצע תוך 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה וקבלת אישור ההזמנה, כדי שנוכל לבדוק את זמינות הפריטים אותם הזמנתם ולאמת את אמצעי התשלום.

*שים לב התשלום באתר נתמך ע"י:

מאסטרקארד

ויזה

פייפאל

 

 

שיטות שילוח:

 

שליח עד הבית

עלות השילוח 45 ש"ח

מתבצע ע"י חברת שליחויות עד הבית, יתקבל תוך 2-4 ימי עסקים מרגע בו קיבלתם מספר מעקב.

*השילוח הוא לכל הארץ פרט לת"ד.

 

איסוף עצמי*

איסוף עצמי באחד מסניפי הרשת, ללא עלות נוספת. 

*בגלל המצב הנוכחי בו החנויות סגורות עד להודעה חדשה וקיימות הגבלות תנועה אין כרגע אפשרות לאיסוף עצמי.

 

משלוחים לחו"ל

השילוח מתבצע באמצעות שירות EMS של דואר ישראל , לקבלת אינפורמציה והצעת מחיר, כתבו לנו  info@jin-g.co.il.

 

החלפות והחזרות

 החזרת פריט תתאפשר תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח, אך ורק כאשר הוא באריזתו המקורית (נעליים=קופסה; בגד=תווית וכדומה)

שים/י לב:

אין אפשרות החזרה לפריטים שנקנו במבצע.

אין אפשרות החזרה/החלפה לבגדי ים/הלבשה תחתונה/גרביים בהתאם להנחיית משרד הבריאות.

בעת החזרת/החלפת נעליים יש לשים את קופסת הנעליים באריזת קרטון נפרדת ולא להשתמש בקופסת הנעליים כאריזה למשלוח.

הוצאות השילוח עבור פריט המוחזר יהיו על אחריות הלקוח

*האתר לא יישא בעלויות ההחזרה.

במקרה של החזרה - ברגע שהפריט הנשלח מגיע אלינו, תקבל מייל כי הוזן עבורך קרדיט באתר בשווי הפריט שהוחזר.

במקרה של החלפה - ברגע שהפריט הנשלח מגיע אלינו, תקבל מייל עם מספר מעקב עבור הפריט החלופי הנשלח אליך.

 

 

כתובת למשלוח חזרה:

אתי קו 

אז"ר 43

רמת השרון

 

סודיות ומידע

המידע על לקוחותינו מוצפן ונשמר על שרת מאובטח ssl 128bit ופרטיות כל המידע האישי מועבר באמצעות פרוטוקול מאובטח .בנוסף האתר עומד בתקני אבטחה PCI DSS המתקדמים. האתר משתמש בפרטי האשראי אך ורק בשביל לבצע את המכירה פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים אצלנו לעסקאות עתידיות. לעולם איננו מוסרים שום מידע על לקוחותינו ו/או הזמנותיהם על מנת לשמור על סטנדרטים גבוהים, התואמים למדיניות האבטחה שלנו. האתר לא יעשה כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. האתר יאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיו הזקוקים למידע לצורך מתן שירות. האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. אך בקיום מקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכח עליון, האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

  

תנאים נוספים
תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל. הספקים שמוצריהם מופיעים ונמכרים באתר אינם מועסקים ע"י האתר ואינם מופעלים על ידיו. הספקים יהיו אחראים כלפי הקונה באחריות מלאה ומוחלטת בגין כל תאונה, חבלה, או נזק איזשהו, בלי יוצא מן הכלל שיגרמו לקונה באתר ו/או לאדם אחר כלשהו, לגוף ו/או לרכוש בשל מעשה או מחדל של המעצב ו/או עובדיו ו/או שולחיו ו/או כל מי שבא מטעמו, בקשר ובכל הנובע מייצור, אספקה, התקנה והרכבה של המוצר ו/או ממעשה או מחדל של הספק או מי מטעמו כאמור לעיל. אלא אם כן נכתב אחרת. כל מידע המוצג באתר לגבי הספקים והמוצרים, טיבם ואיכותם נמסרו לאתר- ע"י הספקים, ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים האתר ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז האתר שומר את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה. בנוסף על כך, האתר לא יהיה אחראי להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הרוכש ועל חשבונו. רישומי המחשב של האתר בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות. אין בהצגת הספקים והמוצרים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם אופיים או טיבם ע"י האתר וכל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ"י החוק. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבית המשפט המוסמך בתל-אביב-יפו בלבד.